Obec Loučim - Kdyňsko č. 5

Tento dokument byl načten z úřední desky, kterou vede Obec Loučim.

Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Kdyňsko č. 5
Babí léto,jak se patří R O Č N Í K 1 8 • Č Í S L O 5 / 2 0 2 2 24.září pořádal SDH Libkov za pomoci obce předposlední závod Úslav‑ ského poháru.Zúčastnilo se 43 rybářů,mezi nimi i místní.Prvním místem se pyšní pan O.Trojan (1 502 cm),na druhém pan M.Vican (1 081 cm) a třetí patří panu J.Vrabcovi (545 cm).Počasí se vydařilo,občerstvení bylo výborné.Vše končilo posezením s příjemnou zábavou.Velké poděkování patří pořadatelům.Těšíme se na příští rok.Ing.XXXXX XXXXXXXXX Příznivce rybaření pozval Rybářský spolek Koloveč v sobotu XX.srpna 2022 na tradiční podzimní rybářské závody na rybníku U Holce.V kate‑ gorii dospělých obsadil 1.místo XXXX XXXXXX (XXX cm),z dětí pak byla nej‑ lepší a získala 1.místo XXXXX XXXXXX (XXX cm).(PK,PD) Kolovečský trojboj.Foto XXXX XXXXXX,více na str.XX XX.září přivítal starosta městyse Všeruby 7 nových občánků.Dětičky ob‑ držely upomínkový dáreček,dárkový poukaz a maminky kytičku.Nechy‑ bělo tradiční focení u kolébky.Městys Všeruby Kdyňskostrana 2 5/2022 V sobotu 24.9.2022 se v Chodské Lhotě uskutečnila na místním fotbalovém hřišti meziná‑ rodní výstava plemene Chodský pes.Celkem se sešlo 370 soutěžních psů s doprovodem a na výstavě se vystřídalo až 1500 návštěvníků.Podívaná to byla opravdu velkolepá.Talen‑ tovaní pejskové se svými majiteli z mnoha zemí předváděli opravdu nádherné umění.Než se takový pes vycvičí,musí se mu majitel věnovat dvě a více hodin denně po dobu mnoha měsíců,jak mi sdělila majitelka psa vítězícího v jedné ze soutěžních kategorií.Výcvik se neobejde bez vytrvalosti,trpělivosti a lásky k psímu kamarádovi.Výsledek za to stojí.Do posledního místečka zaplněné hřiště psy,a přesto žádný štěkot nebyl slyšet.Na výstavě se bylo podívat i mnoho nesoutěžních psů s páníčky.Spojení Chodsko – Chodská Lhota – Chodský pes – chodský folklorní soubor – chodské ko‑ láče – chodské suvenýry dávalo výstavě osobitý ráz.O skvělé občerstvení se postaral míst‑ ní fotbalový klub.Jednatel Klubu Chodského psa pan Peroutka byl velmi spokojen s prů...